Oceń sprzedawcę Orange Polska S.A.

12345

Ocena 3.3/5 (28 głosy/ów)

Opinie

Treść opinii*:
Podpis* Email* Przepisz kod*
Captcha

Data: 2018-06-19

Tomasz:

Rachunki niższe, można podawać stan licznika i na podstawie tego stanu wystawiają fakturę. Ja ma stawkę 0,288804 zł/kWh brutto (bardzo korzystna cena) bez opłaty handlowej, a wcześniej miałem Innogy, bo to jest dystrybutor i sprzedawca. Rachunki z Orange zmalały o 15-20 zł miesięcznie względem Innogy. Po za tym Innogy nie podaje do Orange regularnie stanu licznika i prognozuje z sufitu, więc faktyczny stan licznika podaję samodzielnie. Innogy ma najdroższy prąd w Polsce, za każdy okres rozliczeniowy dolicza opłatę handlową, czego nie robi Orange, czyli już na tym wychodzi taniej, a stawka za kWh jest niższa. Po za tym w Warszawie prawie każdy sprzedawca będzie tańszy od niemieckiego Innogy.

Data: 2018-03-22

Romek:

firma ok, zdarzają się problemy, ale szybko rozwiązują

Data: 2018-03-17

Pw:

Potwierdzam zgłaszane uwagi.Tak naprawdę to rachunki są dużo wyższe jak u poprzedniego dostawcy. Wracam do poprzedniego dostawcy, przynajmniej będę wiedział za co płacę.

Data: 2018-03-09

Łucja:

Orange energia-tragedia. Po smierci abonenta nie chca rozwiazac umowy, na infolinii niekompetentni ludzie, za kazdym razem otrzymuje sprzeczne informacje. W biurach stacjonarnych zero pomocy, odsyłają na infolinie bo sami nic nie wiedzą, jeden wielki bajzel. Nie polecam!

Data: 2018-02-12

Marian:

Nie polecam orange. Nie potrafia prawidlowych faktur wystawic. Problemy z kompetencjami i reklamacjami. Mam i mobilne i stacjonarne uslugi net plus tv. Porażka

Data: 2018-02-04

Ewaryst:

witam nr. klienta 10001361 jak długo będę otrzymywał rachunki obliczane z kapelusza?bez podania stanu licznika.reklamowałem,cisza.

Data: 2017-12-12

Jan:

Chcę podać odczyt z liczników bo dostaję faktury z ,,kapelusza" Pytanie jak to mam zrobić?

Data: 2017-09-14

Wiktoria Biala:

MACIE W INTERNECIE NIESAMOWITY BAŁAGAN NIE MOŻNA SWOBODNIE PODAĆ STANU NA KONIEC MIESIĄCA,SIEDZĄC GODZINAMI WYSZUKUJĄC ODPOWIEDNIEGO HASŁA DOSTAJĘ SZAŁU.Proszę przejrzyście podać hasło stan licznika na koniec miesiąca i nie kombinować albo przysyłać pracownika inkasenta.

Data: 2017-05-16

elzbieta:

MACIE W INTERNECIE NIESAMOWITY BAŁAGAN NIE MOŻNA SWOBODNIE PODAĆ STANU NA KONIEC MIESIACA,SIEDZĄC GODZINAMI WYSZUKUJAC ODPOWIEDNIEGO HASŁA DOSTAJĘ SZAŁU.Proszę przejrzyście podać hasło stan licznika na koniec miesiąca i nie kombinować albo przysyłać pracownika inkasenta.

Data: 2017-05-13

Krystyna:

Skomplikowane podanie stanu licznika ! Płakać mi się chce a i tak nie wiadomo, w którym miejscu są odpowiednie pola do podania danych. Byłam nawet w przedstawicielstwie ORANGE, ale nic nie wskórałam, bo Oni twierdzą, że to nie do nich należy. Już się rozpoczął miesiąc a nie mogę podać stanu licznika !